محل تبلیغات شما

5 برکتی که فقط عیسی مسیح می توانند انجام بدهد که کاملا منحصر به فرد است . و هیچ کس دیگر نمیتواند ان را انجام بدهد و نه ادعا کرده این 5 برکت را می تواند به دیگران بدهد ! و نه وعده ان را به دیگران داده است ! و نه توانایی انجام ان را داده است ! و شما در هیچ کتاب و یا ادیان دیگر و یا هیچ پیغمبر و یا پیامبر دیگری  نمی توانید این 5 برکت بزرگ را پیدا کنید : ! و انها وعده انجام ان را داده باشند و یا اینکه انها این 5 برکت را انجام داده اند . چون عیسی مسیح است که فقط پاک و مقدس بود و از هر گناهی موبرا و فقط او بود که می تواند نجات و زندگی جاودان و حیات ابدی را بواسطه ایمان به او به ما اهدا کند ! عیسی مسیح بود که فقط برای گناه تمام مردم جهان روی صلیب رفت خونش ریخته و جریمه کفاره گناه را پرداخت کرد و ان مجازاتی که باید ما بردوش میگرفتیم را بردوش گرفت . تا ما بتوانیم بواسطه عیسی خداوند نجات را در یافت کنیم . 

1 .) اولین برکت بزرگ که فقط عیسی مسیح  می تواند انجام بدهد بخشش گناهان است : باید گفت چه در عهد عتیق و چه در عهد جدید پیشگویی شده بود که وقتی عیسی مسیح ظهور کنند . او گناهان را خواهد بخشید ! مثل در عهد عتیق می خوانیم که : در میکاه فصل 7 ایه ( خداوندا، خدايی مثل تو نيست كه گناه را ببخشد. تو گناهان بازماندگان قوم خود را می‌آمرزی و تا ابد خشمگين نمی‌مانی، چون دوست داری رحم كنی) و همچنین در جایی دیگر می خوانیم که : 

اشیعا فصل 52 ایه 15 : (او خون خود را بر قومهای بسيار خواهد پاشيد و آنها را از گناه پاک خواهد ساخت. پادشاهان جهان در حضور او دهان خود را خواهند بست، زيرا چيزهايی را خواهند ديد كه كسی برای آنها تعريف نكرده و چيزهايی را خواهند فهميد كه از كسی نشنيده بودند)

و همچنین در اشیعا فصل 40 ایه 2 میخوانیم که : ( اهالی اورشليم را دلداری دهيد و به آنان بگوييد كه روزهای سخت ايشان به سر آمده و گناهانشان بخشيده شده، زيرا من به اندازهٔ گناهانشان آنها را تنبيه كرده‌ام) 

و اشعیا فصل 53 ایه 8 میخوانیم که : ( به ناحق او را به مرگ محكوم كرده، كشتند و مردم نفهميدند كه او برای گناهان آنها بود كه كشته می‌شد بلی، او به جای مردم مجازات شد) .

در رومیان فصل 4 ایه 25 میخوانیم که : ( عيسی مسيح به خاطر گناهان ما تسليم مرگ گرديد و دوباره زنده شد تا ما در پيشگاه خدا بی‌گناه» به حساب آييم) .

و همچنین عیسی مسیح در کتاب مقدس در یوحنا فصل 11 ایه 25 میگویید که : ( عيسی فرمود: آن كسی كه مردگان را زنده می‌كند و به ايشان زندگی می‌بخشد، من هستم. هر كه به من ايمان داشته باشد، اگر حتی مانند ديگران بميرد، بار ديگر زنده خواهد شد. 26و چون به من ايمان دارد، زندگی جاويد يافته، هرگز هلاک نخواهد شد. مارتا! آيا به اين گفته‌ء من ايمان داری ؟ . ) 

همچنین عیسی مسیح در انجیل یوحنا فصل 6 ایه 40 میخوانیم که : ( چون خواست خدا اين است كه هر کس فرزند او را ديد و به او ايمان آورد، از همان وقت زندگی جاويد بيابد. من در روز قيامت چنين كسان را زنده خواهم كرد ) . 

در انجیل مرقس فصل 16 ایه 16 میخوانیم که : ( كسانی كه ايمان بياورند و غسل تعميد بگيرند، نجات می‌يابند، اما كسانی كه ايمان نياورند، داوری خواهند شد) .

در انجیل یوحنا 3 – 36 میخوانیم که : ( خدا كسانی را كه به فرزند او ايمان آورند، نجات می‌دهد و زندگی جاويد نصيبشان می‌سازد. ولی كسانی كه به او ايمان نياورند و از او اطاعت نكنند، هرگز به حضور خدا راه نخواهند يافت، بلكه گرفتار خشم او خواهند شد).

حال سوال اینجاست که ایا اگر شما به عیسی خداوند هنوز ایمان نیاوردید میتواند بگویید که ایا در دین و یا مذهب خود ایا گناهان شما بخشیده شده است و شما نجات را دریافت کرده اید !!؟ 

2 . ) دومین برکت منحصربفرد این است که زمانی که ما به عیسی مسیح ایمان می اوریم بواسطه ایمان قلبی به عیسی خداوند روح القدس در ما ساکن میشود ! یعنی روح مقدس خدا در ما ساکن میشود . و رابطه زنده با خدا خواهیم داشت تا به ابد و همچنین در کتاب مقدس می خوانیم که عیسی مسیح میگویید که روح القدس را برای ما خواهد فرستاد : در انجیل یوحنا فصل 16 ایه 7 میخوانیم که : ( رفتن من به نفع شماست، چون اگر نروم، آن روح تسلی‌بخش نزد شما نخواهد آمد. ولی اگر بروم او خواهد آمد، زيرا خودم او را نزد شما خواهم فرستاد. 8‏-11وقتی او بيايد دنيا را متوجهٔ اين سه نكته خواهد كرد: نخست آنكه مردم همه گناهكار و محكومند، چون به من ايمان ندارند. دوم اینکه پدر خوب و مهربان من خدا، حاضر است مردم را ببخشد، چون من به نزد او می‌روم و ديگر مرا نخواهيد ديد و برای ايشان شفاعت می‌كنم. سوم آنكه نجات برای همه مهيا شده) . 

همچنین در انجیل یوحنا فصل 14 ایه 15 میخوانیم که : ( اگر مرا دوست داريد، آنچه می‌گويم اطاعت كنيد. 16و من از پدرم درخواست خواهم كرد تا پشتيبان و تسلی‌بخش ديگری به شما عطا نمايد كه هميشه با شما بماند. 17اين پشتيبان و تسلی‌بخش همان روح‌القدس است كه شما را با تمام حقايق آشنا خواهد كرد) .

در افسسیان فصل 1 ایه 13 میخوانیم که : ( به سبب فداكاری مسيح، همهٔ شما نيز كه پيغام نجاتبخش انجيل را شنيديد و به مسيح ايمان آورديد، بوسيلهٔ روح‌القدس مُهر شديد تا مشخص شود كه متعلق به مسيح هستيد. خدا از زمانهای گذشته، وعده داده بود كه روح‌القدس را به همهٔ ما مسيحيان عطا كند؛ 14و حضور روح‌القدس در ما ضمانت می‌كند كه خدا هر چه وعده داده است، به ما عطا خواهد فرمود. مهر روح خدا بر ما، نمايانگر اينست كه خدا ما را بازخريد كرده و ضمانت نموده است كه ما را به حضور خود ببرد. 

حال سوال اینجاست که اگر شما هنوز به عیسی مسیح ایمان نیاورده اید تجربه روح القدس را دارید و یا اینکه روح خدا در شما ساکن شده است ؟ شاید جواب شما این باشد که نه !! اما در انجیل چنین میخوانیم که اگر به عیسی خداوند ایمان بیاوریم روح القدس در ما ساکن میشود ! . 

3 . ) برکت سوم این است که هدیه مقام فرزند خواندگی است ! وقتی به عیسی خداوند ایمان می اوریم ما دیگر بنده و یا غلام نیستیم . او پدر ماست و ما فرزندان او هستیم ! و همانطور که در کتاب مقدس میخوانیم که : در اول یوحنا فصل 3 ایه 1 میخوانیم که :

( ببينيد خدای پدر چقدر ما را دوست می‌دارد كه ما را فرزندان» خود خوانده است)

و همچنین در اول یوحنا فصل 5 ایه 1 میخوانیم که : ( هر كه ايمان دارد كه عيسی همان مسيح و فرزند خدا و نجات دهندهٔ عالم است، او فرزند خداست) . 

در یوحنا فصل 1 ایه 12 میخوانیم که : ( اما او به تمام كسانی كه به او ايمان آوردند، اين حق را داد كه فرزندان خدا گردند) 

4 . ) برکت چهارم که بسیار منحصربفرد است این است که وقتی شخصی به عیسی خداوند ایمان می اورد تولد تازه را دریافت  .  می کند . تولد تازه یعنی بخشش گناهان و تولد تازه در مسحیت . در کتاب مقدس دوم قرنتیان فصل 5 ایه 17 : میخوانیم که : 

(اگر کسی در مسیح باشد، این خلقتی تازه است. چیزهای کهنه درگذشت؛ هان، همه چیز تازه شده است) . 

در اول یوحنا فصل 3 ایه 14 میخوانیم که : ( ما می‌دانیم که از مرگ به زندگی منتقل شده‌ایم، زیرا برادران را محبت می‌کنیم. هر که محبت نمی‌کند، در قلمرو مرگ باقی می‌ماند ) 

در کتاب مقدس در انجیل یوحنا فصل 3 ایه 3 میخوانیم که : ( عیسی در پاسخ گفت: آمین، آمین، به تو می‌گویم، تا کسی از نو‏ زاده نشود، نمی‌تواند پادشاهی خدا را ببیند) .

حال سوال اینجاست که شما اگر هنوز به عیسی مسیح ایمان نیاورده اید و یا اینکه در دین و مذهب خود تولد تازه را دارید ؟ ! 

5. ) پنجمین برکت بزرگ که فقط عیسی مسیح میتواند انجام بدهد و فقط او ادعا کرده است اطمینان از نجات و حیات جاودانگی است . در کتاب مقدس اول یوحنا فصل 1 ایه 9 اینطور میخوانیم که : ( اما اگر گناهان خود را به او اعتراف نماييم، می‌توانيم اطمينان داشته باشيم كه او ما را می‌بخشد و از هر ناراستی پاک می‌سازد. اين كار خدا كاملاً منصفانه و درست است، زيرا عيسی مسيح برای شستن و پاک كردن گناهان ما، جان خود را فدا كرده است) . 

در اول یوحنا فصل 5 ایه 13 میخوانیم که : ( اين نامه را نوشتم تا شما كه به فرزند خدا ايمان داريد، بدانيد كه از هم اكنون، از حيات جاويد برخورداريد) 

در کتاب مقدس اعمال رسولان فصل 4 ایه 12 میخوانیم که : ( در هیچ‌کس جز او نجات نیست، زیرا زیر آسمان نامی دیگر به آدمیان داده نشده تا بدان نجات یابیم) 

در کتاب مقدس افسسیان فصل 2 ایه 8 : ( بنابراين، در اثر بخشش رايگان و مهربانی خدا و توسط ايمانتان به مسيح است كه نجات يافته‌ايد؛ و اين كار شما نيست، بلكه هديهٔ خداست. 9نجات نتيجهٔ اعمال خوب ما نيست، از این رو هيچكس نمی‌تواند به خود ببالد. 10اين خداست كه ما را از نو آفريده و اين زندگی جديد را از فيض وجود عیسی مسیح به ما داده شده است . 

در انجیل یوحنا فصل 1 ایه 12 میخوانیم که : ( اما او به تمام كسانی كه به او ايمان آوردند، اين حق را داد كه فرزندان خدا گردند؛ بلی، فقط كافی بود به او ايمان آورند تا نجات يابند) . و همچنین نکنه ای که نباید از یاد برد این است که نجات واقعی تنها با اعتماد قلبی به عیسی مسیح که بر صلیب گناهان ما را آمرزید دریافت میشود. 

در انجیل یوحنا فصل 5 ایه 24 میخوانیم که عیسی خداوند میگویید که : ( باز تكرار می‌كنم: هر كه به پيغام من گوش دهد و به خدا كه مرا فرستاده است ايمان بياورد، زندگی جاويد دارد و هرگز به خاطر گناهانش بازخواست نخواهد شد، بلكه از همان لحظه از مرگ نجات پيدا كرده، به زندگی جاويد خواهد پيوست)

حال سوال اینجاست ایا شما در دین و مذهب خود از نجات و زندگی جاویدان و حیات ابدی خود اطمینان دارید ؟ 

ایا تنها یک راه است برای رسیدن به خدا؟✝️

چرا باید دعا کنیم؟✝️

کلیسا چیست و چرا باید به کلیسا برویم؟✝️

كه ,ایه ,فصل ,میخوانیم ,عیسی ,خدا ,میخوانیم که ,عیسی مسیح ,یوحنا فصل ,به عیسی ,و یا ,عیسی خداوند ایمان ,مسیح ایمان نیاورده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها