محل تبلیغات شما

ایا تنها یک راه است برای رسیدن به خدا ؟ این سوال یک سوال بحث برانگیز است ! وقتی که مسیحیان میگویید که عیسی خداوند تنها راه برای رسیدن به خدا است ! دیگران که مسیحی نیستند فورا بر چسب تاسف و کوته فکری به ما مسحییان می چسبانند . اما چه میشود اگر این موضوع که عیسی مسیح تنها راه نجات باشد یک حقیقت کامل باشد ؟!. ما در یک جا به دنبال جواب برای این سوال می گردیم و ان کتاب مقدس که کلام خداست . و این نظر خداست نه ما ! که مهم این است . ما در کتاب مقدس در انجیل یوحنا فصل 14 ایه 6 میخوانیم که : عيسی به او فرمود: <<راه منم، راستی منم، زندگی منم. هيچكس نمی‌تواند به خدا برسد مگر به‌وسیلهٔ من.>>

و با ما در کتاب مقدس در انجیل یوحنا فصل 14 ایه 1 می خوانیم که عیسی مسیح میگویید : خاطرتان آسوده باشد. شما كه به خدا ايمان داريد، به من نيز ايمان داشته باشيد. نزد پدر من خدا، مکان بسيار است. من می‌روم تا آن مکان را برای شما آماده كنم. وقتی همه چيز آماده شد، باز خواهم گشت و شما را خواهم برد، تا جايی كه من هستم شما نيز باشيد. اگر غير از اين بود، به طور واضح به شما می‌گفتم.شما می‌دانيد من كجا می‌روم و می‌دانيد چگونه به آنجا بياييد.

عیسی مسیح در یوحنا 14 – 6 جواب به 3 سوال را میدهد : سوال اول این است که چگونه می توانم نجات را دریافت کنم ؟ عیسی مسیح جواب می دهد که من راه هستم سوال دوم چگونه میتوانم مطمئن باشم ؟ عیسی مسیح جواب می دهد که من راستی هستم 

سوال سوم این است که چگونه میتوانم خوشنود باشم ؟ عیسی مسیح جواب می دهد که من حیات هستم . عیسی مسیح ادعا می کنند که پاسخ به بزرگتر سوال زندگی است ! با اشاره کردن به خودش ! یعنی من یعنی تنها راه به خدا هستم .

عیسی مسیح امد تا کسی باشد تا دوستی ما را با خدا ترمیم کرد . او نجات و زندگی جاودان را برای ما به ارمغان اورد . 

کتاب مقدس در یوحنا فصل 1 ایه 14 می خوانیم که عیسی مسیح کلمه است ,او پیام خدا به ما است ,او کسی است که خدا هست ,که در برهیی از زمان انسان شود و در میان ما و بر روی زمین زندگی کرد . او خدای جسم پوشیده بود ,او حقیقت کامل در مورد خداست , او کلمه بود ,او تنها راه نجات و زندگی جاویدان و حیات ابدی است . 

عیسی مسیح نه فقط راهی برای رسیدن به خداست ,بلکه حقیقت کامل درباره خداست . عیسی مسیح نقطه مقابل مرگ است ,او حیات ابدی را به ما می دهد , او زندگی است . عیسی مسیح امد تا ما را از مرگ ابدی نجات بدهد . یعنی دوری از خدا تا به ابد ! عیسی مسیح میگویید اگر به او ایمان بیاورید تا به ابد زنده خواهد بود . 

یک نکته مهم این است که چرا شاگردان حاضر بودن بمیردند اگر راه دیگری برای دریافت نجات بود ! و در جای دیگر در کتاب مقدس در یوحنا 17 – 3 میخوانیم که : زندگی جاويد از اين راه به دست می‌آيد كه تو را كه خدای واقعی و بی‌نظير هستی و عيسی مسيح را كه به اين جهان فرستاده‌ای، بشناسند. و همچنین در جای دیگر در کتاب مقدس میخوانیم که در اعمال رسولان فصل 4 ایه 12 میخوانیم که :  در هیچ‌کس جز او نجات نیست، زیرا زیر آسمان نامی دیگر به آدمیان داده نشده تا بدان نجات یابیم.

و همچنین در اول تیموتائوس فصل 2 ایه 5 میخوانیم که : خدا واحد است، و ميان خدا و مردم، انسانی وجود دارد به نام عيسی مسيح كه جان خود را فدای تمام بشريت كرد تا با اين كار، خدا و انسان را با يكديگر آشتی دهد.

در کتاب مقدس در رومیان فصل 1 ایه 17 میخوانیم که : 

اين پيغام اينست كه خدا فقط در يک صورت از سر تقصيرات ما می‌گذرد و به ما شايستگی آن را می‌دهد كه به حضور او برويم؛ و آن وقتی است كه به عيسی مسيح ايمان آوريم. بلی، فقط و فقط ايمان لازم است. همانطور كه كتاب آسمانی می‌فرمايد: فقط كسی نجات پيدا می‌كند كه به خدا ايمان داشته باشد.

در اعمال رسولان فصل 4 ایه 12 میخوانیم که : 

در هیچ‌کس جز او نجات نیست، زیرا زیر آسمان نامی دیگر به آدمیان داده نشده تا بدان نجات یابیم.»

در انجیل مرقس فصل 16 ایه 16 میخوانیم که : 

هر که ایمان آوَرَد و تعمید گیرد، نجات خواهد یافت. امّا هر که ایمان نیاورد، محکوم خواهد شد. 

در یوحنا فصل 3 ایه 36 می خوانیم که : 

خدا كسانی را كه به فرزند او ايمان آورند، نجات می‌دهد و زندگی جاويد نصيبشان می‌سازد. ولی كسانی كه به او ايمان نياورند و از او اطاعت نكنند، هرگز به حضور خدا راه نخواهند يافت، بلكه گرفتار خشم او خواهند شد.

تنها یک راه وجود دارد ! اصل امدن در حضور خدا از طریق عیسی مسیح فقط امکان پذیر خواهد شود ! این یک اصل خدا است , و ما نمی توانیم او را نقص کنیم . نمی توانیم ان را تغییر بدهیم . ما نمی توانیم حقیقت را تغییر بدهیم که نجات فقط فقط از طریق ایمان به عیسی مسیح امکان پذیر خواهد شود

ایا تنها یک راه است برای رسیدن به خدا؟✝️

چرا باید دعا کنیم؟✝️

کلیسا چیست و چرا باید به کلیسا برویم؟✝️

خدا ,عیسی ,مسیح ,نجات ,كه ,راه ,عیسی مسیح ,میخوانیم که ,كه به ,کتاب مقدس ,مقدس در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم باد صبا دوشم آگهی آورد...